logotypelogotype2

Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/2022

swietlicalogo Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/2022

  • Świetlica szkolna sprawuje opiekę nad dziećmi z klas 0-III SP – wymagane jest zaświadczenie o zatrudnieniu obojga rodziców (ewentualnie oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka (zał.1). Z dostarczenia zaświadczenia zwolnieni są rodzice dzieci przebywających w świetlicy jedynie na czas dowozu i odwozu busem szkolnym – jednak taką informację należy zaznaczyć w karcie zgłoszenia dziecka do świetlicy!).

  • Starsi uczniowie z kl. IV–VIII z opieki świetlicowej mogą korzystać jedynie w czasie oczekiwania na dowóz busem szkolnym. Taka sytuacja wymaga zapisania ucznia do Klubu Świetlicowego (odrębna karta zgłoszenia).

  • Inne sytuacje wymagają złożenia pisemnego podania do dyrekcji szkoły z uzasadnieniem prośby o przyjęcie dziecka do świetlicy.

Prawidłowo wypełnione karty zgłoszeń wraz z kompletem dokumentów (zaświadczeniem o zatrudnieniu obojga rodziców, oświadczeniem o samotnym wychowywaniu dziecka, ewentualnie podaniem do dyrekcji) należy składać do 15 kwietnia 2021 r.

Można je wysłać skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wrzucić w zamkniętej kopercie do skrzynki pocztowej przy głównym wejściu do szkoły.

Lista dzieci przyjętych do Świetlicy i do Klubu Świetlicowego zostanie podana do publicznej wiadomości dnia 26 kwietnia 2021 r.

Wychowawcy świetlicy szkolnej

 

 

2021  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template