logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Wycieczka klas III Sp do Warszawy

4 czerwca klasy IIIa, IIIb i IIIc uczestniczyły w całodniowej wycieczce do Warszawy. Wycieczkę rozpoczęło spotkanie pod szkołą w Sobolewie. Po długiej, ale przyjemniej podróży dotarliśmy do stolicy. Przygodę w tym pięknym mieście rozpoczęliśmy od spaceru po ZOO. Była to szansa spotkania z dzikimi zwierzętami, które zrobiły na nas niesamowite wrażenie. Następnie udaliśmy się na Stare Miasto, aby podziwiać historyczne miejsca. Kolejnym etapem naszej wyprawy była wizyta w Łazienkach Królewskich. Po smacznym obiedzie przyszła pora na kontynuację przygody w stolicy. Wówczas udaliśmy się na Stadion Narodowy. Mieliśmy tam szansę wejścia na taras widokowy. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do Sobolewa. 

Katarzyna Roszko
Magdalena Szyc
Anna Waśko- Łapińska
2021  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template