logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Festyn Rodzinny

26 MAJA PRZY NASZEJ SZKOLE BYŁO FESTYNOWO I KOLOROWO
W tym dniu bawiliśmy się na festynie rodzinnym zorganizowanym przez grono pedagogiczne z naszej szkoły, CKR w Supraślu, Radę Rodziców i Miejsko - Gminną Komisję Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych. Dzięki współpracy wielu osób, dużo się działo!
Nasze trawiaste boisko w pobliżu szkoły, zmieniło się nie do poznania. Urosły na nim jak grzyby po deszczu liczne namioty i parasole. Można było nieodpłatnie zjeść watę cukrową, czy pomalować włosy jak również wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Osoby spragnione ruchu, fikały na dmuchanym zamku i zjeżdżalni, bądź też tańczyły na scenie porwane przez animatorów. Był również czas na występy artystyczne naszych uczniów, m.in.: laureatów konkursu wokalnego „Lata sześćdziesiąte” i występy wokalno – taneczne takich zespołów jak: „Tanmuz”, „Paaero”, pokaz grupy tanecznej „Pląs Wena” ze Studia  Tańca „Firestep” czy po prostu pokaz uczniów, którzy rozwijają swoje muzyczne pasje śpiewając czy grając na różnych instrumentach. Zuchy ze 101 GZ „Przyjaciele Dalmatyńczyków” poprowadziły loterię i zachęciły dużych i małych uczestników festynu do wspólnego pląsania. Ponieważ śpiewać i pląsać każdy może…. nie sposób wszystkich artystów wymienić.
Podczas wspólnej zabawy rozstrzygnięto również konkurs plastyczno–literacki: „Zabawę popieramy, alkohol odrzucamy”. Były owacje i nagrody ufundowane przez  Miejsko - Gminną Komisję Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych. Nagrody wręczyła Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku, pani Zdzisława Sawicka.
Wspominając o festynie, nie sposób nie zwrócić uwagi na szczególną datę - 26 maja.
W tym dniu wytańczyliśmy życzenia wszystkim mamom!
Już dziś odliczamy dni do kolejnego festynu, a póki co, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego dnia.
Monika Mojsak i Anna Zabielska
2021  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template