logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Rugby Tag

Po powrocie z wakacji nie zapomnieliśmy o RUGBY. Już w pierwszym tygodniu września 14.09. odwiedził nas trener Andrzej Kopyt z trenerem łączącym Arturem Sulimą. Poprowadzili oni zajęcia w klasach VII wśród chłopców i dziewcząt.  Pokazali nam nowe ciekawe ćwiczenia, zagrania taktyczne, oraz poprowadzili i posędziowali mecze. To było dla nas bardzo cenne spotkanie, które pozwala nam doskonalić umiejętności w grze w RUGBY TAG.

Zajęcia z RUGBY TAG w naszej szkole odbywają się dzięki projektowi „Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży”. Tylko trzy szkoły w województwie podlaskim zostały zaproszone do współpracy. Czujemy się wyróżnieni i dumni że zostaliśmy wybrani do projektu.  Dzięki niemu uczniowie mogą brać udział w bezpłatnych zajęciach na terenie szkoły, w zajęciach prowadzonych przez prawdziwych trenerów Rugby Białystok, oraz brać udział w licznych turniejach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do uczestnictwa w zajęciach w każdy wtorek o godzinie 13:25-15:05 oraz czwartek 8:00- 9:35. Szczegółowe informacje u nauczycieli prowadzących Pani Moniki Puczyńskiej i Pani Małgorzaty Osipiuk.

Małgorzata Osipiuk, Monika Puczyńska

2021  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template