logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

Spotkanie z policjantem

W miniony czwartek, 14 września w ramach zajęć świetlicowych odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu w drodze do szkoły. Zajęcia kierowane do dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych, poprowadziła funkcjonariuszka policji, starszy sierżant - Pani Martyna Kamińska z Komendy Miejskiej w Białymstoku.

 

W trakcie prelekcji, dzieci mogły poznać zasady bezpiecznego zachowania na drodze i utrwalić te, o których już słyszały wcześniej. Nasi uczniowie sprawdzili też swoją wiedzę w praktyce, biorąc udział w krótkich inscenizacjach. Wszyscy "zdali egzamin" pozytywnie, a na dowód tego otrzymali od pani policjantki odblaski.
Tak by każdy uczestnik ruchu drogowego, nawet ten najmłodszy, był lepiej widoczny na drodze!!!


Monika Mojsak
2021  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template