logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

"Zachowaj Trzeźwy Umysł"

Co roku w "Zachowaj Trzeźwy Umysł" uczestniczą szkoły oraz samorządy, które dzięki kampanii łączą profilaktykę z edukacją i zabawą. W ramach kampanii eksperci-psycholodzy, profilaktycy, pedagodzy, przygotowują zestawy materiałów profilaktycznych. Materiały można wykorzystywać w zajęciach szkolnych.
W konkursach ZTU bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów z całej Polski. Nagradzanych jest kilka tysięcy laureatów. Autorzy najlepszych prac są zapraszani na uroczysty Finał Kampanii do Centrum Olimpijskiego w Warszawie.
Z naszej szkoły wysłaliśmy 45 prac i mamy nadzieję, że w grudniu 2020roku, któraś z prac zostanie wyróżniona.

Psycholog szkolny-Małgorzata Pańkowska

2021  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template