logotypelogotype2
image1 image1 image1 image1

Z życia szkoły

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ SENIORA

   Drodzy Wolontariusze i Uczniowie Naszej Szkoły!

cerkiewnik dzien seniora 1

20 listopada obchodzimy Ogólnopolski Dzień Seniora. Wszystkim Seniorom z tej okazji życzymy pogody ducha, zdrowia na dalsze lata życia, dużo optymizmu oraz miłości i szacunku od najbliższych. Szkolne Koło Wolontariatu „Serce Sercu” i Samorząd Uczniowski dziękuje serdecznie wszystkim, którzy znaleźli czas i szczere chęci do wykonania okolicznościowej kartki z okazji Święta Seniora. Wszystkie pocztówki, laurki, karki zostały przekazane podopiecznym Domu Opieki „Lawendowy Zaścianek” w Zaściankach.

 

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu „Serce Sercu” i Samorządu Uczniowskiego

2021  Strona Szkoły Sobolewo  globbers joomla template