Rozpoczynamy nowy rok szkolny.

Pandemia COVID 19 wymusiła na nas, jako Dyrekcji i Pracownikach Szkoły, odpowiedzialnych za dobro i bezpieczeństwo uczniów, wprowadzenie wielu procedur i zasad obowiązujących w rozpoczynającym się roku szkolnym od 1.09.2020 r.

Państwo jako świadomi i odpowiedzialni Rodzice zobowiązani jesteście do zapoznania się i przestrzegania nowych przepisów.

Wewnętrzne Procedury Bezpieczeństwa Szkole Podstawowej im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie

Potwierdzeniem zapoznania się z zasadami funkcjonowania i pracy Szkoły w czasie COVID 19 jest podpisanie stosownej deklaracji. Dzieci otrzymają tę deklarację 1.09. 2020 lub 02.09.2020 r. Proszę, aby podpisane deklaracje wróciły do wychowawców klas do 03.09.2020 r. !

Deklaracja rodziców

Ze względów bezpieczeństwa WYŁĄCZAMY Z UŻYTKOWANIA DLA RODZICÓW PRAKING PRZED GŁÓWNYM WEJŚCIEM DO SZKOŁY.

BARDZO PROSZĘ O PARKOWANIE AUT POZA POSESJĄ SZKOŁY, TAM, GDZIE STWORZONE SĄ SPECJALNIE DLA PAŃSTWA MIEJSCA PARKINGOWE (tuż za posesją szkoły oraz przy skateparku). TO WAŻNE!

Przed nami duże wyzwanie. Wspólnie podołamy nowym zadaniom i obowiązkom. Wierzę w to głęboko.

Z poważaniem,

U. Klimczuk-Piontkowska